موسم گل
 
 

اختتامیه جشنواره شعر دانش آموزی موسم گل

 
مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره با حضور غلامعلی حدادعادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، ناصر فیض، فاضل نظری و برخی دیگر از چهره‌های فرهنگی و ادبی در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
شعرخوانی ۱۰ شاعر برتر نوجوان، ناصر فیض، فاضل نظری و شاعران دیگر بخش‌­های این مراسم بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در پایان مراسم ۱۰ شاعر برتر، جوایز و لوح یادبود و همچنین ­چهل شاعر برگزیده تقدیرنامه ویژه جشنواره را از دستان حدادعادل دریافت کردند.
 
 
 

                                                    اطلاعیه

اختتامیه هشتمین جشنواره شعر دانش آموزی موسم گل، آبان ماه سال 1394 برگزار می شود.
تمام اشعار ارسالی دانش آموزان محفوظ می باشد.
 
 

به نام خدا

اعلام نتایج هشتمین جشنواره ی شعر دانش آموزی موسم گل

به گزارش ستاد خبری این جشنواره، مرحله سوم و نهایی داوری آثار توسط آقایان فاضل نظری، قزوه، فیض و طراوت پور انجام شد.

 

به گزارش ستاد خبری جشنواره موسم گل، بعد از دو مرحله داوری تخصصی، مرحله سوم و نهایی از جشنواره، توسط آقایان فاضل نظری، علیرضا قزوه، ناصر فیض و قادر طراوت پور انجام شد.
محمد جواد ابراهیم پور، دبیر اجرایی هشتمین جشنواره شعر دانش آموزی موسم گل، با بیان این نکته که مهم ترین هدف جشنواره های شعر دانش آموزی موسم گل شناسایی و کشف استعدادهای برتر دانش آموزی در این زمینه است، اسامی ده نفر برتر این دوره را به شرح ذیل اعلام کرد (به ترتیب حروف الفبا):

1- محمد استادی

2- حنانه امیری

3- روح الله اکبری

4- محمد علی پوشنگر

5- سعید سعیدیان

6- محمد حسن سیفدار

7- احمد رضا شریفیان زاده

8- زهرا صادقی منش

9- مبینا گرگین

10- حسین محمدی سانیانی

وی در ادامه افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، بناست که این افراد، مورد تقدیر و اهدای لوح قرار بگیرند و اشعار خود را در برنامه اختتامیه بخوانند.
ابراهیم پور اضافه کرد: اشعار ده نفر برتر، در کتابچه جشنواره چاپ خواهد شد و در آینده نیز به همراه پنجاه اثر برگزیده، که در مراسم اختتامیه بدان ها لوحی به رسم یادبود اهدا می گردد، در کتاب شعر دوره هشتم موسم گل منتشر خواهد شد.
لازم به ذکر است اختتامیه هشتمین دوره جشنواره موسم گل، در تاریخ 28 آبان 1394، از ساعت 14 در محل فرهنگسرای ارسباران (هنر) واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا برگزار می گردد.

 
 

حضور دکتر حداد عادل در اختتامیه جشنواره شعر "موسم گل"

برگزیدگان جشنواره «موسم گل» جوایزشان را از دست دکتر غلامعلی حداد عادل می‌گیرند.

اختتامیه جشنواره شعر دانش‌آموزی «موسم گل» با حضور شاعران و چهره‌های فرهنگی برگزیدگان خود را معرفی می‌کند.
محمد جواد ابراهیم ‌پور، دبیر این دوره از جشنواره با اعلام این خبر گفت: مراسم اختتامییه این دوره با سخنرانی دکتر غلامعلی حدادعادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، علیرضا قزوه، ناصر فیض، فاضل نظری و سایر چهره ‌های فرهنگی و ادبی برگزار می ‌شود.
وی افزود: در این جشنواره بیش از 1100 شعر توسط هیئت داوران بررسی شد که داوری مرحله نهایی را علیرضا قزوه، ناصر فیض، فاضل نظری، عباس محمدی، قادر طراوت ‌پور، محمد صمیمی و سجاد سامانی به عهده داشتند.
به گفته ابراهیم ‌پور، در اختتامییه موسم گل به ده شاعر برتر جوایز و لوح یادبود و همچنین به چهل شاعر برگزیده دیگر این دوره نیز تقدیرنامه ویژه جشنواره اهدا می ‌شود.
گفتنی است، اختتامییه هشتمین دوره جشنواره شعر دانش آموزی موسم گل، روز پنج شنبه (28 آبان سال جاری) از ساعت 14 در تالار اجتماعات فرهنگسرای ارسباران (هنر) به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان ارسباران برگزار می ‌شود.
 

 
 
دبیر اجرائی شعر دانش آموزی موسم گل
 
 
 
دبیر دانش آموزی جشنواره