2 بهمن 1398

#سردار_علمت_بر_زمین_نمی‌ماند

مولف: حسن شاهوردی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

 
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم

8 نکته مهم درباره ی وقایع ۹ روز اخیر

:memo: بيانيه‌ی معلمان و دانش آموزان بسيجی پايگاه شهيد آوينی دبيرستان فرهنگ پيرامون حوادث اخير

:small_orange_diamond:اولین نکته: مَّا كَانَ ٱللَّهُ لِيَذَرَ ٱلْمُؤْمِنِينَ عَلَیٰ مَآ أَنتُمْ عَلَيْهِ حَتَّیٰ يَمِيزَ ٱلْخَبِيثَ مِنَ ٱلطَّيِّبِ
چنین نبود که خداوند، مؤمنان را به همان‌گونه که شما هستید واگذارد؛ مگر آنکه ناپاک را از پاک جدا سازد(179 آل عمران)

:small_blue_diamond:دوم آنکه شهادت حاج قاسم سليمانی و همرزمانش و نیز از دست دادن هم وطنان مان در حوادث اخير بالأخص حادثه ی تلخ و جانگداز سقوط هواپيمای ۷۵۲ را خدمت امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و دوستدارانِ جبهه‌ی حق و حقيقت و بازماندگان ایشان تسليت عرض می‌كنيم و از خداوند متعال برای آن عزيزان رحمت و مغفرت آرزومنديم.

:small_orange_diamond:سوم آن كه از پسِ تلخیِ شهادت حاج قاسم، شيرينیِ خيزشِ غيرتمندانه‌ی ملت و وحدت ملی بی‌نظيری را در کشورمان شاهد بوديم. اميدواريم پس از سختیِ مصيبت حادثه‌ی تلخ سقوط هواپيمای ۷۵۲ نیز فتح و سرور و گشايش از آن جا كه فكر نمی‌كنيم، برای ملت ايران در پیش باشد.
چهارمین نكته آن كه ما معلمان و دانش آموزان بسيجی پايگاه شهيد آوينی دبیرستان فرهنگ به خود يادآور می‌شويم كه باید حواسمان به خودمان، ايمان مان، شرف مان و مملكت مان باشد تا در پی اشتباهات و احياناً خيانت های اخير، راه را بر آنان كه عمری همچون كفتار، منتظر ضعف و سستی نظام هستند، هموار نكنيم و با هوشياری و تدبير و البته ولايت پذيری ، سد محكمی باشيم جلوی دشمنی كه نه خدا می‌شناسد، نه دين و نه ايران.

:small_orange_diamond:پنجمین نكته در مورد حاج قاسم و سردار حاجی زاده است. دشمن با ترور حاج قاسم، شخصيت نظامی ايران اسلامی را هدف قرار داد و با ترور رسانه‌ای سردار حاجی زاده درصدد است شخصيت دفاعی و موشكی مان را زخمی كند و به انزوا بكشاند. ضمن تشكر صميمانه از سردار حاجی‌زاده بابت صداقت، مردانگی و شجاعت در پذيرفتن مسئوليت حادثه اخیر، به دشمنان اعلام می‌كنيم: «تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم» و تا آخر در کنار سپاهیان و سربازان وطن خواهیم ماند.

:small_blue_diamond:ششم آن كه همه‌ی اتفاقات اخير به ما معلمان و دانش‌آموزان ، به ما جوان‌ها و نوجوان ها، به ما دهه شصتی‌ها و هفتادی‌ها و هشتادی ها، حقيقتِ پيچِ تاريخی این برهه و در پيش بودن خرمشهرها را خيلی عيان به تصوير كشيد.
مهم آن است كه ما نيز همچون جوانان ونوجوانان دلداده‌ی خمینی (ره) كه امام شان را تنها نگذاشتند و در وسط معركه و نبرد از جان گذشتند تا حق و حقيقت پايمال نشود؛ به خود يادآور شويم كه اكنون، زمانِ خيزش دلدادگان جوان و نوجوانِ خامنه‌ای است.
آرزوی ما شهادت است و اميدمان اين است كه قطره‌ای از دريای ياران حضرت حجت (عج) باشيم.

:small_orange_diamond:هفتم آن كه با خود عهد می‌بنديم كه حاج قاسم، شخصيتش، اخلاقش، رفتارش، شجاعتش، ولايت پذيريش، ايمانش و اخلاصش را هرگز فراموش نكنیم و هرچه در توان مان باشد برای زنده نگه داشتن ياد او تلاش کنیم انشاءالله.

:small_blue_diamond:هشتم آن كه از همه‌ی برادران و خواهران خود در تمامی مدارس ایران معلم و دانش‌آموز تقاضا داريم، در اين شرايط، با بصيرتِ کامل ياری‌رسان جبهه حق باشند و به وظايف دينی و انقلابی و ايمانی شان عمل كنند. (اين نکته، بیشتر تذكر به خود است وگرنه در قبال معلمان و نوجوانان حزب اللهیِ دغدغه مند، زيره به كرمان بردن محسوب می‌شود.)


از حضرت حق تعالی مسئلت می کنیم که به حق زهرای مرضیه (علیها سلام)، در ظهور حجتش تعجیل فرماید و به نایب بر حقش، مقام معظم رهبری، طول عمر، عزت و سلامتی، به مردم ايران و تمامی انسان‌های آزاده، توفیق روزافزون و عاقبت به خيری و به ما لیاقت سربازی آن يگانه منجی بشريت را عنایت فرماید.

معلمان و دانش آموزان بسيجی
پایگاه شهيد آوينی
مجتمع تربیتی فرهنگ
۲۲ دی ١٣٩٨
 

تعداد مشاهده (58)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "#سردار_علمت_بر_زمین_نمی‌ماند"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید